Út 22.12.2009

Vánoční přáníčka, která nám přišla jsou vidět na této Stránce!

 

Pá 18.12.2009

Všem přejeme krásné prožití svátků VÁNOČNÍCH a Šťastný Nový rok=D

 

Ne 13.12.2009

 Tímto dnem jsme ukončili rok 2009. Procházkou, která byla suprová.

Měli jsme se sejít před OÚ Vrdy. Sešla jsem se akorát já s Lenčou Turkovou a s pesanama.  Šli jsme do Skovic na vlak, ale díky našemu zpoždění čekáním na ostatní jsme vlak nestihli. Šli jsme tedy po železniční trati do Žlebů kde na nás v zámeckém parku čekala Lenka Raková, Lepeškovi a Míša Mrkvičková s psy. 

Přes zámecký park jsme šli směrem k řece doubravce a šli jsme proti proudu po cestě až do Ronova. Po namáhavé cestě jsme se ukotvili v takové menší restauraci. Pěkně jsme se napapali a psi si odpočinuli. Bili jsme tak strhaný, že ja s Lenčou Turkovou jsme šli na vlak a Lenka R. s Lepeškovými šli to samé nazpět do Žlebů.

My jsme si počkali na vlak a jeli jsme do Skovic. Přišli jsme domů úplně mrtví, ale s krásným pocitem. Pejsani se bezvadně vyřádili.

Takovéto procházky budeme dělat častěji, ale až příští rok, moc se těšíme .

Fotky ZDE a TU

 

Pá 27.11.2009

Dnes máme schůzi - to se dozvíme zase něco nového, takže to bude celkem fajn =D až budeme řešit věci s naší těhotnou výcvikářkou.

 

Čt 19.11.2009

Bordie je po roce naočkovaná, odčervena a začala hárat =D hurá (už jsme mysleli, že se toho nedočkáme). Je u ni znát velké zlepšení srsti.

 

Pá 15.11.2009

 Krásný podzimní, sluneční den na nás čekal hned po obědě, kdy jsme vyrazily s Bitou a Bordie na cvičák. Nafotili jsme na cvičáku úžasné fotky, na které se můžete podívat ve fotogalerii ZDE!

Bordie už skáče přes všdchny překážky i zónové jen nám dělá problém zaběhnou to všechno naráz. Některou překážku Bordie podleze nebo je na vše moc rychlá a pak si neví rady jak na ostatní.

Brita se zlepšila ve slalomu, ovšem teď jak máme výcviky jednou týdně odráží se to na ni na ostatních překážkách.

 

St 11.11.2009

Na Bordie je už znát lepší srst. Minulý čtvrtek jsme koupili lososový olej a je vidět, že opravdu zabírá. Takže velká radost:-D

Jinak takto vypadá Bordie teď.

 

Pá 6.11.2009

Dnes se chystáme s Bordie a Britou na cvičák. Týden jsme tam nebyly tak se musíme vrátit do formy. Bordie ted' měla zvláštní období, které ještě pořád trvá. Byl čas línání a Bordie vypadala jak ,,opelichané kuře´´ a stávkovala i s jídlem. Byl to děs, ale snad se to vrací do původního stav.