22.12.2013

Mé modrooké zlatíčko právě dnes slaví své 2. narozeniny.

Všechno nejlepší - Sherry =)

 

 
 
 

22.11.2013

Opět jsem dnes s Bordie a Sherry zavítala na SZeŠ, kde tentokrát pořádali projektový den pro základní školy, hlavně tedy pro osmé a deváté ročníky. Celé dopoledne jsme předváděli ukázky psích sportů.
Fotky naleznete ZDE.
Další fotky ze školy ZDE.

 

 

5.11.2013

Na dnešní den jsem byla pozvána se psy na den otevřených dveří na střední zemědělské škole v Čáslavi, kde mají nově otevřený obor kynologie. Předváděla jsem zde s Bordie a Sherry agility, dogdancing a poslušnost. Součástí bylo i něco málo povědět studentům druhých ročníků o kynologii a současně s nimi cvičit i jejich pejsky. Počasí bylo na jedničku a ty moje psí holky byly tak vyřízeny, že při poslední ukázce nechtěly dělat ani otočku na místě. 
Více a fotky na stránkách školy - szescaslav.cz

 

 

13.10.2013

Na poslední chvíli jsem se opět se Sherry přihlásila na neoficiální závody agility do Staré Boleslavy. Tentokrát do kategorie pokročilých, kde byly všechny překážky a pro závodící týmy nebo pro týmy, které se chystají na oficiální závody. Až do svého prvního běhu jsem litovala, že jsem se přihlásila do pokročilých, ale po prvním běhu, což byl jumping, jsem byla klidnější. Sice jsme se diskvalifikovaly, ale mojí chybou, jak jinak. Další disciplínou byl chytač piškotů, kde jsme nebyly moc úspěšný. Druhým během byly agility, kde se nám dařilo moooc dobře, skoro čistý běh až na slalom, který Sherry musí ještě hodně vypilovat. I tak Sherry byla na 1. místě. Samozřejmě jsme nejeli sami, jako minule jela s námi Dana se Samíčkem, kterým se také moc dobře dařilo. Samíček měl oba běhy čisté, ale v prvním běhu se diskvalifikoval, protože mu Danča nesundala obojek. Ale v druhém běhu si to také vynahradili a skončili na krásném 3. místě. 
Pro všechny byl tento den ponaučením a den plný radosti.
Fotky josu ZDE!

 

 

5.10.2013

Naše rotweileří štěňátka dnes slaví svůj první rok. Všechno nejlepší štěnda =)

Cedrik


Chelsinka
Přidány nové fotky Chelsinky - ZDE!

Přidány nové fotky Cedrika - ZDE!

 

 

 

29.9.2013

Náš klub agility Primavera opět naplánoval krásnou procházku po Železných horách. Tentokrát byl start i cíl na Kraskově. Odtud jsme šli směrem na Seč a byli jsme se dokonce podívat na přehradu, což byl cílový bod a pak zase zpět na Kraskov. Po cestě jsme si udělali zastávku v restauraci na Seči, kde jsme odpočívali asi hodinku a přes pastviny, louky, lesy jsme došli na Kraskov k autu. Nádherná procházka s úžasným výhledem, krásnou přírodou a ještě lepším počasím. Dokonce i pár hub jsme po cestě nasbírali. A hlavně děkuji té partě, se kterou jsme šli ať už tou lidskou tak i té psí.

Více je vidět na fotkách ZDE.

Také máme fotky od borderáčka Cornyho ZDE.

 

 

28.9.2013

Na poslední chvíli jsem se přihlásila se Sherrynkou na neoficiální závody agility do Nymburka. Jela i Dana s naším čtyřnohým kamarádem Samíčkem. Sherrynka závodila v kategorii large, Samíček v kategorii small a oba se zařadili do začátečníků. Prvním během byl jumping, kde měla Sherrynka 2 chyby. Ale běh byl krásný, to ji musím pochválit. Další byla hra, do které se zapojili i páníčci. Nejprve páníčci musejí překonat slalom, tam si vyzvednou pejska a běží s ním dál trasu. Vše bylo na čas a vyřazovací metodou. My jsme se nějak nehnaly, takže jsme dál nepostoupily ani Dana se Samíčkem. Poslední běh byl agility, podle jednoho A1 parkúru a zde Sherrynka běžela čistě, prostě nádhera. Je to moje šikula a tím mi dokázala, že můžeme vyrazit na oficiální závody.

Fotky jsou ZDE.

  Sherry
Jumping 2. místo
Agility 2. místo

 

 

--

 

23.8.2013

Všechno nejlepší - Bordie =).................................................................

 

 

 

.............................................................

 

 

12. - 16.8.2013

LVT agility a dogdancingu

Tak a po roce jsme opět na táboře u A. Smolíkové a P. Hamšíkové. Na dance jsem se vyloženě těšila, že holky budou opět trénovat, protože po pravdě teď čas na dance vůbec nebyl. Agility přeci jen trénujeme pravidelně na cvičáku a předešlý tábor byl jen o agility. Příjezd byl možný až po 17 hodině, což s mým pravidelným zpožděním nebyl problém a dorazila jsem na 18 hodinu. Prostor byl už dost zaplněný stany, ale přeci jen jsem u prostřed vychytali jedno perfektní místečko, hned vedle Terky a Bonny (z klubu Primaveráků), které přijely chvilku před námi. V 20:00 hodin byla informační schůzka a doplácel se zbytek tábora. Brzy se setmělo, a tak jsem chtěla pozorovat padající hvězdy, které dnes měly extrémě padat, což se mi tedy moc nepodařilo, protože bylo zataženo. No nic jiného jsem čekat ani nemohla. Teda jednu jsem vlastně viděla, ale jenom tak lehce. Počasí celkem ideální, chvilkama jsem se i zapotila při stavbě stanu, a když jsem se chystala ke spánku, začalo mírně krápat. 

Druhý den vstáváme v 7 hodin, abychom byli připravení na půl osmou, kdy má přijet náš milovaný pekař Vilém. Sluníčko nám krásně svítí a v 8 hodin se chystáme na první trénink agility. No pěkně jsem se se Sherrynkou zapotila. Tak a máme chvilku pauzu do oběda, kterou jsem s Bordie prospala ve stanu. K obědu jsem si objednala rizoto, ale takové porce, co dávají se nedají ani sníst. Ve 3 hodiny nám začíná dogdancing. V prvním kole zkoušíme sestavu na MD1 a v tom nás Alča přemlouvá ať jdeme ještě na HtM1. Mám v hlavě chvilku zmatek, ale pak říkám ANO. V druhém kole se Sherry učí cvik Ano na target, nacouvání zadních pacek na čočku a skákání přes ruce. Večer ještě trénuji s Bordie na zkoušku, hraji s Terkou a její sestřenkou karty uno a pomalu se chystáme ke spánku.

Ve středu v noci je pořádná zima, ale probouzíme se do krásného slunného dne, přijíždí nám Vilém a všichni se chystáme snídat. Ráno nás čeká agility, ke konci je na Sherrynce znát únava. Parkúr byl technicky dost náročný a byly zde zastoupeny zónové překážky. Před obědem se mi chtělo opět spát, ale přemlouvala jsem se dlouho, až jsem šla čekat na oběd, který měl dnes velké zpoždění oproti včerejšku. K obědu jsme měli výborné šunka fleky s červenou řepou a s narvaným bříškem opět s Bordie zalézám do stanu, kde se chystáme odpočívat. Vstávám přímo dogdancing. V prvním kole beru Bordie, trénujeme na MD2, druhé kolo patří Sherry, také trénujeme na zkoušky, ale MD1 a HtM1. Počasí se nám mírně kazí. Je pod mrakem a fouká nepříjemný vítr. V pozdních večerních hodinách se chystá menší táborák, ke kterému jsem se šla jen ohřát a po té zalézám do spacáku a spát.

Čtvrtek nám přinesl ráno pěknou zimu, ale Sherrynka mi krásně zahřívala nohy. Ráno dlouho čekáme na Viléma, ale nakonec opravdu přijíždí a můžeme snídat. Agility parkúr je více běhací, ani ne tak technicky těžký a Sherrynka dnes dostává mimořádnou pochvalu, za to jak ji to krásně šlo, nejen ode mně, ale i od Péti. Moc mě potěšila. Večer na dogdancingu trénujeme jen na zkoušky, které nás zítra čekají a jsem z té Bordie MD2 nervózní víc jak u maturity, za boha si nemůžu zapamatovat celou sestavu, trénuji sama bez Bordie, ale pokaždé to zkazím, nikdy jsem nebyla z jedné zkoušky takhle vyblázněná. Když se mi to podaří už konečně bez chyby, jdu radši spát, abych nezblbla.

Tak a je tu den D, den několika zkoušek. Dopoledne si jdu se Sherrynkou zaběhnout jednu sekvenci na agility a když se nám to povede na jedničku, tak končíme a Sherry odpočívá na odpolední zkoušky i s Bordie. Odpoledne se už chystají zkoušky, a proto jdu s Bordie jako první, abychom to měly co nejdříve za sebou. Jo máme to za sebou sice jsem se tam chvilku zasekla, protože jsem nevěděla co dál, ale máme to za sebou a dokonce na výbornou. Pak už mi zbývají dvě zkoušky se Sherry - MD1 a HtM1 a také na výbornou. Tím nám chybí poslední zkouška na Master of dogdancing 1. stupně. Zkoušky máme úspěšně za sebou, sbaleno, ještě se se všemi rozloučit a vyrážíme směr domov.

Krásný tábor, se super lidmi a ještě nádherně zakončený.

 

Fotky ke shlédnutí ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--

 

16.7.2013

Dnes nás čekala první praktická lekce s Františkem Šustou. Nejprve jsme mysleli, že se Františka ani nedočkáme, jeho vlak měl zpoždění 2 hodiny. Když už jsme se vláčeli takovou dálku, tak už jsme také zůstali. Když František dorazil, Sherrynka za ním vypálila a ukázala mu přesně to co jsem chtěla, své nedůvěřivé chování a tím jsme dosáhly toho, že jsme byly v tento den nejsložitějším případem. Jako jediný jsme šly dvakrát, což jsem byla moc ráda, že si nás František vybral. A jak to tedy dopadlo? V konečné fázi, po veškerém seznamování s Františkem, přibližování atd..., to dopadlo tak, že se Sherrynka od něj nechala pohladit a to bylo pro nás největší plus, které jsme kdy měly. Tím jsme výcvik ukončily a mě úplně zahřálo u srdíčka, že opravdu by s tím Sherrynky chováním šlo něco dělat.

 

Fotky našeho Otíka ZDE.

 

 

7. - 12.7.2013

LVT agility

Letos jsem se přihlásila s Bordie i Sherry na LVT agility k Ireně Kochové a Pavlu Koškovi. Oba jsou parádní instruktoři. Musím jim velice poděkovat za trpělivost, kterou měli hlavně se mnou. Bylo zajímavé jak obě holky krásně reagovaly na vše (na povely, na tělo...). Celý týden jsme si užily naplno, všichni zažraní jen do výcviku agility. Holky to moc bavilo a mě též. Počasí úplně ukázkové, ani jednou nám nepršelo, prostě nádherná dovolená, mezi lidmi, kteří nám rozumí. Ve čtvrtek neplánovaně se místní kynologové rozhodli pro trénink obran, zrovna při našem tréninku. Bordie po ráně bičem byla úplně vedle, protože lumpíček je její milovaná hra, takže nebyla schopna se soustředit na agi a Sherrynka byla zase vyděšená z toho práskání, že také neviděla nic jiného a vůbec se nesoustředila, schazovala a někdy dost zmatkovala. Ke konci jsme tedy Bordie vzala k figurantovi a zeptala jsem se, jestli by si také nemohla alespoň jednou kousnout, protože se chovala jak malé dítě, které chce a chce a chce. S klidným srdíčkem pak Bordie spala jak miminko. Tábor nám končil v pátek a končilo se táborovými závody. Sherrynka závodila v té lehčí kategorii. Skončila na krásném 2. místě. Bordie byla v té dospělé kategorii bez umístění. Zůstávaly jsme s Lenčou, která byla s námi, do soboty, kdy se konaly oficiální dvojzkoušky. Lenča nakonec neběhala, Hanny byla po celém týdnu dost utahaná a tak jsem běžela jen já s Bordie. Rozhodčí byla Lenka Pánková a na LA1 zkoušky byly dost těžké, takže jsme doběhly v obou bězích bez umístění. Jakmile závody skončily, dobalili jsme všechny věci a vyrážely s Lenčou k domovu. 

 

 

Pátek:

  Sherry Bordie
Sranda závod 2. místo ----

 

Sobota:

  Bordie (LA1)
1. zkouška DIS
2. zkouška 7. místo (z 21)

 

Fotky naleznete ZDE.

 

---

 

6.7.2013

Zkoušky DD - F1

 

Konečně jsem se rozhodla udělat se Sherrynkou zkoušku z dogdancingu a vrhly jsem se na F1. Zkoušky a závody se konaly v Nymburce na cvičáku. Rozhodčími byly Alena Smolíková, Daniela Šišková a Šimona Drábková. F1 posuzovala Alena Smolíková. Spolu s námi jela Iveta s Ryo a Sandra od Hagísků. Ivet měla připravenou MD1, která se jim bohužel nevyvedla a stejně s námi F1. F1 se podařila jak nám tak i Ryo. Máme fotky i videa, holky byly moooc šikovné a udělaly nám velikou radost.

 

Fotky naleznete ZDE.

 

 

 

b

 

9.6.2013

Každé pondělí vedu na cvičáku výcviky poslušnosti, dogdancingu, socializace štěňátek atd... Každému se věnuji zvlášť, individuálně, podle toho co chce s pejskem dělat. Dnes nás byl poprvé navštívit pejsek irského setra (ještě mladé, neohrabané štěňátko).

 

Fotky naleznete ZDE.

 

 

2.6.2013

Závody agility Nymburk

Po dlouhé době mě Lenka R. přemluvila a vyrazily jsme spolu i s našimi čtyřnohými chlupáči na závody agility do Nymburka. Už tři dny před tím hustě pršelo a všude kolem hrozily záplavy. Při odjezdu jsme se s Lenkou radovaly, že neprší i když z webových stránek jsme se dověděly, že v Nymburce je velice podmáčený terén, a tak nám v kufru nechyběly holinky a v batohu náhradní ponožky. Na kolínském obchvatu začalo mírně krápat, počasí přecházelo ve stále větší déšť. Čím více jsme se blížili k Nymburku, tím více pršelo. Aaaa...bouřka, blesky nám lítaly nad hlavami, Lenča neváhá, bere telefon a vytáčí Martinu Hronovou, jak to vypadá v Nymburce, zda se závody neruší. Martina vesele odpovídá, že v Nymburce neprší a dokonce svítí sluníčko. Neváháme s Lenkou a jedeme stále dál. Opravdu přijíždíme do Nymburka a NEPRŠÍ! 

Závodníků i tak moc nebylo, přijela polovička přihlášených. Cvičák tedy opravdu jak namočená houba. Na závody jsem měla poprvě přihlášené 2 psy - Bordie a Britu. Poměrně náročné, ale všechny běhy jsme zvládly. V polovině závodů nás přepadl déšť, který nepřecházel, naopak zesiloval. Poslední běh, kterým byl parkúr agility, chtěl rozhodčí (Petr Pupík) zrušit, ale většina závodníků nechtěla, tak i přes silný déšť jsme běhali. Bordie i Brita se při tomto posledním běhu diskvalifikovaly. 

Takto jsme přežily nezapomenutelný den a říkaly jsme si s Lenčou, že jsme opravdoví ,,magoři", když v takovémto počasí se vydáme na závody a ještě běháme. Naštěstí jsme obě s Lenčou ani neonemocněly (ani kašel, ani rýma) i když to bylo o fous. 

Tak příště závodům zdar!!!

  Brita (SA 1) Bordie (LA 1)
Jumping 4. místo (čistý běh) DIS
Zkouška 2. místo (2 ch.) 4. místo (1 ch., 1 od.)
Agility DIS DIS

 

Fotky naleznete ZDE.

 

 

hhh

 

29.5.2013

Už poměrně dlouho jezdíme jednou týdně na trénink agility ke zkušené Míše Hobzové do nedalekých Chotusic. Teprve teď se mi podařila natočit krátká videa Sherry a Bordie.

 

 

SHERRY

 

 

 

BORDIE

 

-

 

25.5.2013

Dogtrekking okolo Kutné Hory

Na druhém ročníku dogtrekkingu okolo Kutné Hory jsme samozřejmě nemohli chybět. Minulý rok jsem šla s Britou a Bordie 10 km, tentokrát jsem se rozhodla pro střední trasu, což bylo 19 km. Tentokrát jsem Britu nechala doma a šla Bordie se Sherrynkou. Cestu nám zpříjemnila Dana Kafková se Samíčkem a Sandra Rudolfová s Eijirem. Poprvé jsme nezabloudili, to byl náš největší úspěch. Ze začátku nás všichni předcházeli, tak jsme si nedávali ani šanci na přední příčku umístění a i tak nás naše místa překvapila. Trasa začínala v Kutné Hoře v Hutích, odtud nás vedla k Velkému rybníku - do Bylan - do Přítok - na Velký Kuklík - na vrchol Kaňk - do Sedleci a zpět do Hutí. 

Počasí nevypadalo z rána moc dobře, celkem zima, ale nepršelo. Během dvou kilometrů jsme se tak zapotili, že jsme si pomalu začali odkládat věci do batohu. 

No a nakonec jsme skončili na 8. místě (holky skončily hned za námi na 9. a 10. místě) z 19. zúčastněných. S výsledky jsme byli všichni spokojení.

 

Fotky ke shlédnutí naleznete ZDE

 

 

24.5.2013

Ukázka v Diakonii - Cesta za pokladem

Další naší ukázkou byla ukázka dogdancingu a agility v Diakonii v Čáslavi. Tentokrát vystupovala pouze Sherrynka, Bordie kvůli hárání zůstala doma. Sherrynka opět vystresovaná, nejvíc jak to šlo (příliš hlasitá hudba, hrála tam i kapela, ...), ale díky tomu, že tam byly holky z Primavery se psy, tak se Sherry trochu uvolnila. Vystupovaly jsme jako poslední, kdy mě Sherrynka už trochu vnímala a nezdrhala. Vysoupení nebylo stoprocentní, ale cviky z dogdancingu zvládla všechny, které jsme si nacvičily, i když se ohlížela a byla vysrašená. Agility tam nepochybovala o ničem, rozeběhla se parádně, bude to spíše agiliťačka, tam ty lidi nevnímala vůbec a nakonec se nechala od některých lidí pohladit. Takže mám ze Sherrynky velkou radost, dělá pokroky.

 

Fotky josu k vidění ZDE

 

 

8.5.2013

Procházka po Železných horách

První letošní procházku jsme uskutečnili s Primaveráky ve státní svátek. Start byl na náměstí v Třemošnici, dále jsme pokračovali na Hedvikov, kde jsme se přímo škrábali po strmých a dlouhých schodech podél Kaňkových hor. Celou trasu jsme prošli téměř po červené turistické značce, Přes Kubíkovy duby, nad Běstvinou a dále jsme se stáčeli nad Počátky až zpět směrem k Třemošnici. Celkem jsme měli v nohách cca 12km, samozřejmě psi ještě víc, lítali celou cestu jako blázni, i když ke konci už byli dost vyčerpaní. Počasí nádherné, ještě že jsme byli v lesích, na přímém sluníčku by jsme se nejspíše upekli. Příroda také úžasná, škoda jen, že pár dnů před procházkou pršelo, cesty byly dost promáčené a někdy jsme se brodili přes dlouhé kaluže, čehož využívali psi k ochlazení. 

 

Fotky ke shlédnutí ZDE

Fotky od Hagísků ZDE

 

 

28.4.2013

Klubové závody

V listopadu jsme měli na cvičáku pořádat klubové závody, ale kvůli špatnému počasí jsme to museli odložit a konali se dnes. Počasí sice ze začátku nebylo úplně atraktivní, ale nakonec se vybralo, až jsme z toho měli všichni propocená trička. První běh byl Agility, pouze pro začátečníky, což se nás netýkalo a další na řadu přišla hra s cizím psem. Všechna jména psů, kteří dokaží běžet s každým, se napsali na papírky a každý si vylosoval jiného psa než svého. Já si vylosovala labradorku Ráchel a šlo nám to výborně. skončily jsme na 3. místě. Další hrou byl Gambler, každý si vybírá překážky, jaké chce a překonává se psem svou trasu s tím, že každá překážka je nějak bodově ohodnocena, nejvíce měl slalom a nejméně skočka. To vše se překonává na čas - 1 minuta. Zjistili jsme, že běhat jednu minutu agility je dost náročné. V této hře Bordie skončila na 1. místě, Sherry na 3. místě, ale nechtěla jsem bránit začátečníkům v umístění, tak jsem se toho třetího místa vzdala a Brita se neumístila, ale běžela také moc pěkně. Poslením během byla paralelní vyřazovací rovinka, ve které Bordie i Sherry skončily na 3. místě, Brita se vyřadila hned v prvním kole, poslední skočku bohužel minula. 

 

Fotky jsou k vidění ZDE.

 

 

26.4.2013

Máme konečně první fotky z letošního agility tréninku. 

 

Fotky k vidění ZDE.

 

 

23.4.2013

Další fotky nám přibyli, opět byl krásný slunečný den. Na procházce se opět Bordie se Sherry mordovaly. Zachytit je v akci je velmi těžké, a proto je spousta fotek rozmazanější. Brita opět lovila, takže fotek moc nemá, asi se nerada fotí.

 

Fotky k vidění ZDE.

 

 

21.4.2013

Když už tak krásné jaro, tak se snažím co nejvíce fotit. Fotky jsou nádherné, jaro také a psiska na té zelené travičce krásně vynikají.

 

Fotky jsou k vidění ZDE.

 

 

19.4.2013

Na cvičáku jsme dnes měli první letošní brigádu. Hezky jsme si poklidili v buňce, abychom se tam lépe pohybovali a vyndali ven zónové překážky, které tam byly schované před mrazem. Úplně jsem zapomněla fotit a vzpomněla jsem si až když bylo vše hotové. Jak skvělou partu máme je zřejmé i z fotek - ZDE.

 

 

16.4.2013

Tak jsme se konečně jara a nemohla jsem to nenafotit, holky si už uživali ve vodě, tedy alespoň Bordie.

 

Pár foteček nelznete ZDE.

 

 

14.4.2013

Přišli mi fotky od Cedrika, jak odpočívá a jak se naučil utíkat z kotce, je to pejsan šikula. 

Děkuji páníčkovi za poslané fotky i za informace.

 

 

 

6.4.2013

A po roce jsme se vypravili na odemykání řeky Doubravy, počasí se nám celkem vyvedlo, na to jak bylo celý týden. Nepršelo, nesněžilo, vítr nefoukal a chůzí jsme se krásně zahřáli, někteří i zapotili. Slivovička opět nechyběla a proto jsme celou cestu s holkama měly pěkně veselou, šla tentokrát Bordie se Sherry.

 

 

  • Od poloviny února jsme začali s tréninky agility u nás na cvičáku v Primaveře
  • I letos jezdíme s Bordie jednou za měsíc do domova důchodců v Čáslavi, canisterapii si pořád oživujeme.
  • Téměř od začátku února jezdíme každý týden trénovat agility do blízké vesnice Chotusice (známé podle základny taktického letectva), kde nás trénuje Míša Hobzová a výsledky jsou opravdu znát. Sherynka je bezvadný a chápavý agiliťák. Bordie se přeučuje vedení parkúru a vše jde hned lépe. Jsou to moje šikulky. Snad to společnými silami taky někam dopracujeme.

 

 

St 3.4.2013

Začátkem března mi přišli fotky od Cedrika, který se má úžasně už podle fotek. Chodí s páníčkem na procházky a kamarádí se s celou bandou psích kámošů, což je vidět na fotkách.

 

 

10.3.2013

Naše první vystoupení letos se konalo na dětském karnevale ve Vrdech. Tentokrát jsem vystupovala sama s Bordie a Sherry. Chtěla jsem začala nejprve s Sherry jako se začátečnicí, ale bohužel vystoupení se námam vůbec nevyvedlo. Sherry byla ze všeho hrozně vystrašená, najedou tolik lidí a ty balonky tam a děti a hudba a málo místa atd..... Takže Sherrynka se mi shovala pod stůl do rohu a tam, že prý zůstane. Na řadu tedy přišla Bordie, která byla naprosto nerozpohybovaná, tudíž se ploužila jak mrtvola, ještě si u toho v klídku zývala, ale prý se to líbilo a vypadalo to dobře, tak to jediné mě asi potěšilo. Po Bordie jsem znovu zkusila Sherry, kterou jsem neustále uplácela pamlsky. Pár cviků se nám podařilo předvést, ale nakonec stejně utekla pod stůl, tam je prý lépe.

 

 

St 27.2.2013

  • Tak nám dnes odešel poslední a to Zelený pejsek, zrovna teď je na cestě do Plaňan, o jménu ještě páníčkové rozhodují

 

 
  • Došli nám první fotečky fenky Leeloo, Leeloo cupuje co se dá, Vánoce prý přežili, ale stromeček měl tedy namále....

 

    

 

...........mockrát děkuji za zprávy a budu se těšit na další.

 

  • Další zprávy přišly od Zorinky, která už zvládá chodit na vodítku i bez kousání. Umí "sedni", "zůstaň", "ke mně" a "dej pac". Páníčkové z ní mají velkou radost, což mě velice těší.

..........děkuji za info.

 

 

 

So 16.2.2012

  • Dnes nám odešel předposlední pejsek jménem Čmuk a to do Prahy. 

Dnes jsem se zúčastnila, se svými dvěmi kamarádkami Zdenou a Sandrou, semináře o pozitivním posilování Františka Šusty. Nabytá informacemi a nadšená jsem jela domů a hned začala všechny své zvířata trénovat, podle seminře a je fakt, že vše pozitivně funguje, když teď vím jak na to. Těším se na další semináře Františka Šusty jsou opravdu přínosné.

 

 

Čt 14.2.2013

Další sněhová nadílka napadla, a tak jsem neváhala ani chviličku, vzala psiska a šup s nimi na prochajdu. Vzala jsem i ten můj nový fotoaparát a pokusila se udělat pár snímků, ale pořád to není ono, zřejmě mi bude chvilku trvat než se s ním sehraji.

 

Fotky jsou ZDE.

 

 

Čt 7.2.2012

Další pejsek se nám vydal do nového domova - Veselí. Černého pejska pojmenovali páníčkové Cedrik.

 

 

Ne 27.1.2013

  • Dnes nám odjel hnědý pejsek do Uhlířských Janovic se jménem Sabar. Stále máme 3 volné pejsky.

 

 

Út 22.1.2013

  • Černý pejsek předběžně rezervovaný, budoucí majitelé si pro něj přijedou již v neděli

 

 

Ne 20.1.2013

Fotky rtw štěňátek z 13.1.2013 naleznete ZDE. Všichni čtyři pejsci jsou stále volní!

 

 

Ne 13.1.2013

31.12.2012 - ještě tento poslední den v roce jsem vytáhla pesany z pelechů a šla jim vyvětrat kožíšky na menší procházku, aby se jim krásně spalo, než začne to půlnoční bombardování.

Fotky naleznete ZDE.

30.12.2012 - jsme vyrazili s primaverákama na předsilvestrovskou procházku. Vyrazili jsme na naši již známou Tisí skálu. Sraz opět na velmi oblíbeném místě, kterým byl ranč Dalu. Odtud směr Tísí skála. Bohužel těsně před Tisí skálou jsme to museli otočit a jít zpět, protože naše psy vyděsil myslivec, který tam střílel jednu ránu za druhou. Nutno říci, že jsme potkali několik stád srn a také že je naše psiska řádně prohnali. Naštěstí se nám všichni zpět vrátili bez problémů, ale občas to v některých z nás pěkně trnulo, jako třeba ve mě když Brita byla téměř 10 minut v tahu. Zdárně jsme došli na ranč, kde jsme se zahřáli pečeným čajem a zapékaným hermelínem s borůvkami (to byla mňamka). Příjějmně strávené odpoledné po té vánoční ,,žranici".

Fotky naleznete ZDE.

Sherrynka celé Vánoce prolenošila, necháva jsem ji pořádně si odpočinout, aby nabrala spoustu sil na rok 2013, protože máme spoustu plánu, že se ani nezastavíme. Hlevně, aby vyšlo vše podle plánů.

Fotky z Vánoc jsou ZDE.