Kniha návštěv

krásné stránky

Baru 29.06.2013
Ahojky, máte krásný stránky ale nejhezčí tvůj pes je Britka :) Barča z podolí

Re: krásné stránky

KiBriBor 03.07.2013
Ahoj,

děkuji, ale nemám čas je aktualizovat.

Brita je originál a líbí se snad každému, kdo má slabost pro malé psíky - voříšci jsou nejlepší a až jednou nebude, určitě si pořídím další pouliční směsku =)

pozdrav

Kateřina Krejčí 30.01.2013
Dobrý večer, Kristýno,

píši Vám ohledně fenečky Zorinky, kterou od Vás máme. Čas utíká jak voda a z toho malého klubíčka huňatého, které vypadalo jako plyšový medvídek je už kus pořádné fenečky, aby také ne, když už jí budou 4 měsíce. Momentálně má asi 13 - 14 kg. Je moc šikovná. Už zvládáme chodit na procházky s vodítkem, aniž by měla potřebu si s vodítkem hrát a o ně bojovat. Už umíme povely - "zůstaň", "ke mně", "sedni", "dej pac". Prostě jsme z ní s přítelem nadšení, jak je šikovná. Jediný, kdo naši Zorinku občas trápí je naše 8 měsíční holčička Karolínka, která onehdá Zorinku svými dvěma zoubky kousla do ocásku :) Přejeme Vám, aby se Vám i Vašim pejskům dařilo a zbylá štěňátka našla svoje páníčky. Opravdu jsme moc rádi, že jsme si vybrali naši Zorinku právě u Vás.

Re: pozdrav

KiBriBor 10.02.2013
Dobrý den,

tak to mám nesmírnou radost, že je to taková šikulka a že má tak báječnou rodinu. Takovou bych si přála ke všem našim štěňátkům. Jsem moc ráda, že jste se ozvali, budu ráda za každou informaci a fotečku, kterou od vás dostanu. Doma máme ještě 2 brášky, kteří asi o víkendu půjdou také k novým páníčkům, snad už jim to vyjde. Spousta lidí mi naslibovala hory, doly a pak z toho sešlo aniž by dali jakkoli vědět.

Jsem moc ráda, za info a budu se těšit na další. Moc vám děkuji, že se takto o Zorinku starate.

Prvomájová psí procházka

Slávka+Mirek+Merlin 01.05.2012
Ahoj děvčata, už máme na stránkách fotky z dnešního hromadného venčení, některé portréty jsou i Vaše...
www.merlinnotes.cz

stránečky...

Jitka+Kenny(www.kenatko.weebly.com) 23.03.2012
Ahojky, zdravím z Brna.... máte moc hezké stránečky a super psíky... při popisu Bordie mi to dost připomnělo toho mého uličníka... též je to takový kliďas a flegmouš,ale jen do té doby než stoupne na parkur nebo je u oveček, v tu chvíli se z něj stává úplně někdo jiný:o)... Povedli se vám krásná miminka.... přejeme mnoho úspěchů....

tak je to modroočka že?:)

leniczek 18.01.2012
že má sherrynka modré očíčko? žejo žejo? že jsem měla pravdu? mám u vás čokoládu:-P

Re: tak je to modroočka že?:)

KiBriBor 18.01.2012
No vypadá to, že asi jo, i Zdéně se to zdálo modré =D

štěňáci

leniczek 13.01.2012
koukám že už začínají být mezi pejskem a fenečkama váhové rozdíly:) ten pes je nádherný macík:) já bych chtěla jedině psa. Fenky jsou na mě moc pidi:-D ale jsou klásní:) a video se rvačkou bomba:) těším se na další:-)

super:)

leniczek 03.01.2012
JJ souhlasím s holkama naprosto. Stránky jsou moc hezké a přehledné a název originální:) a štěňátka jsou boží:-P už se těším až si je pomuchlinkuju naživo:-P tak se o sherrynku pěkně starej ať je to fajny tlusťošek až ji přijdu popučkat:-))
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek